Podane ceny są cenami netto.

Podane ceny są cenami netto.

+48 661  903 905

WRÓĆ

ZESTAWY

 MIKROFONOWE

Osobisty douszny system odsłuchowy

 

Odbiornik P9RA, nadajnik P9T

 

Zapewnia niezwykle czystą i precyzyjną reprodukcję dźwięków oraz pewność transmisji RF. Obecność innowacyjnych funkcji, które pozwalają na łatwą obsługę i szybką konfigurację sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających zastosowań profesjonalnych. Zupełnie nowe i zgłoszone do opatentowania rozwiązania CueMode pozwalają inżynierowi dźwięku monitorować różne miksy sceny za dotknięciem przycisku. 

4-kanałowy zestaw do mikrofonów

 

Odbiornik ACT-747B, nadajniki ACT-72T

 

 

Zestaw mikrofonowy bezprzewodowy

 

Odbiornik ACT-747B, mikrofony ACT-72H-80

 

Wytrzymały, elastyczny, profesjonalny zestaw do różnych zastosowań. Oferuje szeroki kąt widzenia wszystkich parametrów na kontrastowym i krystalicznie czystym wyświetlaczu. Dzięki udoskonalonym obwodom RF i IF trzeciej generacji, odbiorniki oferują doskonałą i doskonałą jakość dźwięku.

Zestaw mikrofonowy bezprzewodowy

 

Odbiornik QLXD4, nadajnik QLXD2, mikrofon Beta58

 

Wysokiej klasy, bezprzewodowy system mikrofonowy zapewniający wyjątkową funkcjonalność, przeznaczony na potrzeby średniej wielkości imprez oraz stałych instalacji w firmach, hotelach, szkołach, kościołach oraz na estradach.

Zestaw mikrofonowy bezprzewodowy

 

Odbiornik EM100 G4, nadajnik SKM100 G4-S, mikrofon MMD945

 

Uniwersalny system bezprzewodowy dla wokalistów i prezenterów

Zestaw mikrofonów dynamicznych do perkusji

 

3 x SM57, Beta 52A

 

Najwyższej jakości zestaw mikrofonów perkusyjnych, który został zaprojektowany jako kompletne i pełne rozwiązanie dla profesjonalnych perkusistów, które można wykorzystać w większości aplikacji, włączając w to zastosowania estradowe, jak również studyjne.

Zestaw mikrofonowy bezprzewodowy

 

odbiornik GLXD14, odbiornik SLX2, mikrofon MX153

 

 

Idealny zestaw mikrofonowy do nagłaśniania mowy wszędzie tam, gdzie wymagana jest mała widoczność mikrofonu, a jednocześnie duża czułość przed pojawianiem się sprzężeń. Polecany szczególnie do nagrań telewizyjnych.

Mikrofonowy bezprzewodowy zestaw cyfrowy.

 

odbiornik GLXD14, mikrofon SM58

 

Absolutny standard w branży wokalnej, dzięki klarowności cyfrowej, niezakłóconego sygnału przekazu idealnie nadaje się na małe koncerty, dla konferansjerów, jako sprzęt na konferencje. 

+48 661 903 905

biuro@eventav.pl