biuro@eventav.pl

+48 661 903 905

Mikrofonowy bezprzewodowy zestaw cyfrowy.

 

odbiornik GLXD14, mikrofon SM58

 

Absolutny standard w branży wokalnej, dzięki klarowności cyfrowej, niezakłóconego sygnału przekazu idealnie nadaje się na małe koncerty, dla konferansjerów, jako sprzęt na konferencje. 

Zestaw mikrofonowy bezprzewodowy

 

odbiornik GLXD14, odbiornik SLX2, mikrofon MX153

 

 

Idealny zestaw mikrofonowy do nagłaśniania mowy wszędzie tam, gdzie wymagana jest mała widoczność mikrofonu, a jednocześnie duża czułość przed pojawianiem się sprzężeń. Polecany szczególnie do nagrań telewizyjnych.

Zestaw mikrofonów dynamicznych do perkusji

 

3 x SM57, Beta 52A

 

Najwyższej jakości zestaw mikrofonów perkusyjnych, który został zaprojektowany jako kompletne i pełne rozwiązanie dla profesjonalnych perkusistów, które można wykorzystać w większości aplikacji, włączając w to zastosowania estradowe, jak również studyjne.

Zestaw mikrofonowy bezprzewodowy

 

Odbiornik EM100 G4, nadajnik SKM100 G4-S, mikrofon MMD945

 

Uniwersalny system bezprzewodowy dla wokalistów i prezenterów

Zestaw mikrofonowy bezprzewodowy

 

Odbiornik QLXD4, nadajnik QLXD2, mikrofon Beta58

 

Wysokiej klasy, bezprzewodowy system mikrofonowy zapewniający wyjątkową funkcjonalność, przeznaczony na potrzeby średniej wielkości imprez oraz stałych instalacji w firmach, hotelach, szkołach, kościołach oraz na estradach.

Zestaw mikrofonowy bezprzewodowy

 

Odbiornik ACT-747B, mikrofony ACT-72H-80

 

Wytrzymały, elastyczny, profesjonalny zestaw do różnych zastosowań. Oferuje szeroki kąt widzenia wszystkich parametrów na kontrastowym i krystalicznie czystym wyświetlaczu. Dzięki udoskonalonym obwodom RF i IF trzeciej generacji, odbiorniki oferują doskonałą i doskonałą jakość dźwięku.

4-kanałowy zestaw do mikrofonów

 

Odbiornik ACT-747B, nadajniki ACT-72T

 

 

Osobisty douszny system odsłuchowy

 

Odbiornik P9RA, nadajnik P9T

 

Zapewnia niezwykle czystą i precyzyjną reprodukcję dźwięków oraz pewność transmisji RF. Obecność innowacyjnych funkcji, które pozwalają na łatwą obsługę i szybką konfigurację sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla najbardziej wymagających zastosowań profesjonalnych. Zupełnie nowe i zgłoszone do opatentowania rozwiązania CueMode pozwalają inżynierowi dźwięku monitorować różne miksy sceny za dotknięciem przycisku. 

ZESTAWY
 MIKROFONOWE

WRÓĆ

+48 661  903 905

Podane ceny są cenami netto.

Podane ceny są cenami netto.